Місто Чорнобиль

0 Comments


Минуло 27 років з моменту вибуху 4 енергоблоку Чорнобильської атомної станції, коли не тільки Україна, але й весь світ здригнувся від цієї страшної трагедії, яка забрала тисячі життів, змусила людей багатьох сіл і міст залишити свої будинки і квартири.
У той пам’ятний для нас день народилися «всупереч своїй волі» нові герої, які ризикуючи своїм життям, кинулися на ліквідацію аварії. Багато ліквідатори загинули, але ті, хто залишився, намагаються зберігати пам’ять про своїх бойових товаришів і донести до молодого покоління розуміння всієї трагічності таких аварій для людей.
Щоб вшанувати пам’ять тих, хто постраждав під час ліквідації вибуху на Чорнобильській АЕС, 16 травня 2013 року, Всеукраїнським союзом ліквідаторів-інвалідів “Чорнобиль-86”, та громадською організацією “НЕЗАЛЕЖНА КРАЇНА”, була проведена екскурсія по місцях бойової слави Чорнобиля для чорнобильців з усієї України.
В ході виступів і в бесідах, чорнобильці згадували свою молодість і роботу на станції, своїх колег і друзів, які не про що не думаючи, крім як про життя інших людей, як їхні батьки і діди віддали своє життя за Батьківщину.
Під час екскурсії відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятників: меморіалу на честь будівельників саркофага; померлою після вибуху реактора в лікарнях та на станції; пожежників, які гасили вибухнув реактор.

Позначки:, , , , , , , ,